עיכובים בדואר ישראל

אני רוצה לעדכן שיש עיכובים רבים בחודשים האחרונים עם דואר ישראל ומשלוחים מחו"ל, כנראה אחת הסיבות היא בניית מרכז מיון החבילות של הדואר שמוקם במודיעין.

ייקצר זמני המתנה?

 

הם טוענים שזה יעזור בקיצור זמני ההובלה והמשלוח של החבילות, בינתיים, אנחנו החבילת עוד יותר מתעכבות מעבר לרגיל. צילומים שהגיעו ממרכז המיון הראו כי יש שם בלאגן רב. חבילות נופלות על חבילות ונמצאות בשמש. אני רק מקווה שזה לא יהרוס את החבילות ובסופו של דבר (מעניין מתי) כל החבילות יגיעו לייעדם ללא בעיות.

אותו הרחוב, עיר שונה

ממש בשבוע שעבר קרה המקרה, קיבלנו טלפון מאישה נחמדה שאמרה לנו שהם קיבלו חבילה שלנו. היא גם התקשתה לקרוא באנגלית, המזל היה שהיא הצליחה למצוא שם את מס' הטלפון שלנו. זה רק מחזק את העניין שכדאי להסיף מספרי טלפון בהזמנות שאתם עושים.

שנינו גרים באותו רחוב, רק שהיא בעיר אחרת. אין לי מושג איך קרה מקרה שמשלוח מגיע לאדם בעיר אחרת לגמרי. זה ממש בעייתי. מזל שחבילה הזו לא היתה ייקרה מדי. מה היה קורה אם היה מדובר על חבילה בעלות של כמה מאות אלפי שקלים? ככה היה נעלמת וזהו?

להיות בקשר עם המוכרים

אני ממליץ להיות בקשר עם המוכרים השונים, במיוחד במקרים שיש עיכוב גדול מדי. לפעמים יש להם תשובות והם יודעים להגיד מתי זה אמור להגיע, או לבוא לקראתנו בכל מיני אופציות כמו משלוח נוסף של אותה חבילה ללא תשלום וכו'. כי יכול להיות שפשוט החבילה שלנו נעלמה ולא תחזור.

נסיים באיחולים שהתקופה הזו תעבור וכבר נקבל את כל החבילות 🙂

גיא

עיכובים בדואר ישראל

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך: