מי הוא אתר נקסט דיירקט הבריטי?

היי כולם, היום אני רוצה להכיר לכם את אתר נקסט אם אתם עדיין לא מכירים אותו 🙂

אנחנו נמצאים כבר בעידן אחר, שלא חייבים לקנות בגדים יקרים עבור הילדים והתינוקות שלנו בחנויות בארץ, יש עבורנו המון אופציות ברחבי הרשת וחנויות האונליין. והיום אני מעוניינת להציג לפניכם את האתר הבריטי שכבר לדעתי כל המדינה יודעת עליו – אתר נקסט דיירקט Next Direct.

הודעה משמחת עבור הישראלים היא שהנהלת החברה תרגמה את האתר לעברית, כולל מחירים בשקלים 🙂

אז מי אלה בעצם אתר/חברת נקסט NEXT שכולם מדברים עליה?
זו היא חברה בריטית שהוקמה בשנת 1864 (וואו!) וכיום היא רשת אופנה בעלת 597 חנויות ברחבי אנגליה ואירלנד. וכמובן בעלת האתר הבינלאומי שכל העולם רוכש ממנו בכתובת http://il.nextdirect.com.
אצלם באתר יש מדריך מידות מפורט ופשוט המסביר איזה מידה לקחת ע"פ מידות הילד או הילדה שלכם, ניתן להחזיר בגדים אם הם לא מתאימים לכם, תוך 28 ימים מרגע קבלת החבילה. (בנינו אני בספק שמישהו מנסה להחזיר להם את הבגדים, במיוחד עם הבלאגן שיש עם הדואר בארץ. הרוב מה שעושים זה למכור את המוצרים בארץ, יש מגוון קבוצות פייסבוק בנושא).
ממש מהנה לגלוש ברחבי האתר שלהם ולגלות את כל עולם הבגדים, האתר מאוד ידידותי ונוח.

מה לגבי המחירים? כמו בכל מקום, ישנם מוצרים זולים ומוצרים יקרים מאוד, אבל לגבי האיכות, אין וויכוח – האיכות בנקסט היא מעל הכל! ניתן לרכוש 2 זוגות מכנסים לפעוטות ב 40 שקלים, שמלות לילדה שלך ב 28 שקלים ועוד.

המשלוח לישראל מאתר נקסט הוא חינם!

רק כמובן שיש לשים לב לנקודה הקטנה שהמשלוח החינם הוא מעל קניה של 75 שקלים. אבל לפי מה שאני מכירה מכל החברות שלי, אין אחת שלא עוברת את הסכום הזה באף קניה, במיוחד בשל הסיבה שהקניה כל כך שווה את הכסף שחבל לא לבחור עוד כמה מוצרים ולעבור את ה 75 שקלים המדוברים.
אם רוצים, ניתן לפצל את ההזמנות בכדי לא לעבור את הסכום המחויב במע"מ על ידי המדינה, כ- 280 שקלים בערך).
העניין שהאתר בנוי בעברית ומציג את המחירים בשקלים אכן מאוד מקל על כל התהליך. המשלוח מגיע בד"כ לרוב תוך 7 עד 10 ימים.

 

=> להתחלת קניות באתר נקסט לחצו כאן

קניה מהנה! 🙂

 

שלכם,

שרונה

sharona

נקסט בעברית

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך: